Vracíme vzpomínky do života

Otázky a Odpovědi

Jakým způsobem digitalizujete videozáznam?

Většina studií, či drobných firem, které rády nabízejí "digitalizaci" analogového videozáznamu (VHS, VHS-C, Video8, Hi8...) prostřednictvím domácích PC střižen, kterých je na internetu nepřeberné množství k zakoupení za pár korun v každém větším internetovém obchodě.

Tato metoda má však NĚKOLIK NEVÝHOD : Nekvalitní zdigitalizovaný obraz, nasbírání rušení a šumu mezi PC střižnou a počítačem, může dojít i k nepoužitelnému záznamu (například skákání a trhání plynulosti obrazu způsobeného nedostatkem volných prostředků PC během digitalizace)

Pro firmu to tak znamená, že po zdigitalizování musí celý záznam znovu prohlídnout, vyházet poškozená místa a to je NEEFEKTIVNÍ ČASOVĚ I FINANČNĚ a odráží se v KONEČNÉ CENĚ ZÁKAZNÍKOVI!!

 

MY VŠAK NABÍZÍME ZCELA ODLIŠNÝ PŘÍSTUP - PROSTŘEDNICTVÍM PROFESIONÁLNÍ, DIGITÁLNÍ STŘIŽNY, která videozáznam sama zdigitalizuje. VÝSLEDNÝ ZÁZNAM JE TEDY BEZ RUŠENÍ, ČISTŠÍ A I ZPRACOVÁNÍ PROBÍHÁ MNOHEM RYCHLEJI! Díky tomu jsme mohli ZLEVNIT NAŠE SLUŽBY O 30% o proti roku 2oo9

Jak probíhá digitalizace LP?

Pro digitalizaci LP jsme zavrhli OBVYKLÝ, ZASTARALÝ ZPŮSOB DIGITALIZACE ZE STARÉHO GRAMOFONU PŘES ZVUKOVOU KARTU PC . Stejně, jako v případě videozáznamu je tento způsob NEEKONOMICKÝ A ZNAČNĚ NEKVALITNÍ!!!

 

MÍSTO TOHO POUŽÍVÁME SPECIÁLNÍ DIGITÁLNÍ ZAŘÍZENÍ, KTERÉ DESKU SAMO ZDIGITALIZUJE (bez ztráty kvality a šumu) do MP3 FORMÁTU!! Tento soubor je následně ručně UPRAVEN A VYČIŠTĚN (ZDARMA) a případně převeden na CD Audio, nebo na MP3.

Lze na 1 standardní DVD uložit celou VHS kazetu a jaká je kvalita?

 Standardní DVD o velikosti 4.5 GB je schopno pojmout 2 hodiny ve 100% kvalitě! Většina firem nabízí 60 minut na 1 DVD, ale je to dáno především digitalizačním softwarem, který neumožňuje často překódovat víc, než 1 hodinu na 1 DVD!

Naše společnost využívá POKROČILÉ DIGITALIZAČNÍ TECHNIKY, KTERÉ ZAJISTÍ VYSOKOU KVALITU OBRAZU I ZVUKU (takřka bez ztráty) a přitom ULOŽENÍ AŽ 2 HODIN NA 1 DVD. Tato metoda ŠETŘÍ ZÁKAZNÍKŮM ČAS I POHODLÍ (méně DVD médií)

Některé společnosti nabízejí i uložení 240 minutové VHS na 1 DVD, OSOBNĚ TENTO ZPŮSOB NEDOPORUČUJI, JE TO VŽDY NA ÚKOR KVALITY!!!

Záznamy: 1 - 3 ze 3

Vyhledávání

Pavla Pokorná © 2o19

Vytvořeno službou Webnode